Info a rezervácie
0903 463 425

pondelok až piatok od 7.00 do 19.00

info@gyniklinik.sk

Umelé prerušenie tehotenstva

Ak máte záujem o umelé prerušenia tehotenstva, na vykonanie zákroku nepotrebujete urobiť nič, len nás kontaktovať a dohodnúť si termín.

Aké sú prednosti GyniKlinik oproti nemocniciam na Slovensku?

Mediklinik Vám ponúka profesionálny, rýchly a diskrétny zákrok. Najväčší záujem personálu kliniky je vyjsť čo maximálne v ústrety klientom a vykonať vynikajúcu prácu. Garantujeme Vám, že Vás nikto nebude obťažovať zbytočnými otázkami. Vďaka príjemnému prostrediu a už povestnej ochote a ústretovosti personálu Mediklinik sa budete v tejto neľahkej situácii cítiť ako u priateľov.

Aký je priebeh zákroku? 

V dohodnutom termíne prídete ráno (okolo 8.00) nalačno na kliniku, kde Vám pridelíme izbu. Na klinike Vám urobíme všetky potrebné testy a predoperačné vyšetrenia – Vy nemusite priniesť so sebou žiadne lekárske vyšetrenia. Po zákroku môžete už popoludní opustiť kliniku a ísť domov.

Čo si mám so sebou zobrať?

 Vyplnený formulár od nás, pyžamo a papuče. O všetko ostatné sa postaráme my na klinike.

Koľko stojí zákrok?

Celková cena zákroku je 449 €. Toto je maximálna konečná cena, ktorá obsahuje všetky náklady spojené so zákrokom a s pobytom na našej klinike.

GYNIKLINIK:PREČO?

  • Zákroky sú vykonávané špičkovými odborníkmi z celého Slovenska
  • Sme dlhoročný partner zdravotných poisťovní
  • Ponúkame hotelový systém
  • Spokojnosť s našimi službami nám potvrdzuje aj rastúci podiel klientov, ktorí sa k nám vracajú alebo prichádzaju na odporúčanie svojich známych

Ďalšie info

GYNIKLINIK:LEKÁRI

MUDr. Zoltán Csendes
konateľ MediKlinik

Zoznam odborníkov